Головна
(0652) 27-43-34
Рейстрація
|

Перші кроки з діабетом

image 1

Информаційний проект.

«Перші кроки з діабетом»: Санофі в Україні запускає інформаційний проект для допомоги дітям, у яких нещодавно виявлений діабет.


 Киев, 21 октября 2014 г. – Санофи в Украине, социально-ответственная компания с многолетним опытом борьбы с диабетом, в рамках глобальной...
Читати далі...

Світові медичні новини

image 1

Міжнародні новини.

Підбірка світових медичних новин, зібрань, конференцій. Роль України в медецинській світовій спільноті. Українські відділи міжнародних медичних організацій.


Що нового в світі медицини??? Новини з світу досліджень. Міжнародні конференції. Роль медицини в сітовому глобалізському темпі розвитку.
Читати далі...

Вірус Ебола

image 1

Підбірка тем. статей

Вірус Ебола, або просто Ебола - загальна назва для вірусів роду Ebolavirus, що входять в сімейство філовірусів, що викликають геморагічну лихоманку Ебола у вищих приматів..


Спалах стався поруч з річкою Ебола, від якої хвороба і отримала свою назву. Ебола схожі з вірусом Марбург.
Перейти ...

Лікарняні новини

image 1

Внутрішні новини

Новини про лікарню, лікарняні всі новини, новини щодо зміни і переходу з під юрисдикції МОЗ України під юрисдикцію МОЗ Російської федерації. Медичні документи.


Лікарняні новини. Новини внутрішньолікарняні. Лікарнняні свята. Нова документація. Зміна в подачі стат. даних 
Перейти ...

Медицина в Україні

image 1

укр. новини

Підбірка статей про реальний стан справ в українській медицині. Державні новини. Медичні реформи. Зміни до нормативних документів.


 Українська тематико-медична підбірка новин, статей та цікавинок з навколо медичного світу. Українські фармакологічні розробки.
перейти...

Кримські мед. новини

image 1

цікавинки з світ здоров'я.

Підбірка статей про цікаві оздоровчі вправи, практики. Відновлення здоровя статті.  Народна медицина. Протизахворювальні методики.


 Українська тематико-медична підбірка новин, статей та цікавинок з навколо медичного світу.  
перейти...

 • Новий головний лікар "ДКЛ"

  Сьогодні, 16 червня, Таїр Мусаєв повідомив, що на посаду в.о. головного лікаря Республіканської дитячої клінічної лікарні призначений провідний ортопед Криму Анатолій Олійник.

   

  На даний момент Олійник призначений виконуючим обов'язки головлікаря, однак, якщо його кандидатура з часом буде схвалена колективом дитячої клініки, на даному посту його згодом затвердить вже керівництво півострова. Сам Олійник заявив, що не буде робити будь-яких радикальних заходів з кадрової політики. 

  Read more...

 • На роботу потрібні медичні працівники, які мають першу, другу або вищу кваліфікаційну категорію.

  • Лікар-анестезіолог дитячий
  • Лікар-лаборант
  • Лікар-паталогоанатом дитячий
  • Лікар-фізіотерапевт дитячий
  • Лікар з лікувальної фізкультури
  • Лікар медичний психолог
  • Лікар-нейрохірург дитячий
  • Лікар-ортопед-травматолог дитячий
  • медсестри медичні
 • Штатна чисельність КРУ «Дитяча клінічна лікарня» на 01.10.2012 р становить 1329,0 одиниць.

   

  Укомплектованість штатів по КРУ «Дитяча клінічна лікарня» в цілому становить 87,2%, в ​​тому числі: лікарів 85,1% (без інтернів на бюджетній основі (37) 85,3%), фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою 89 , 0%, молодших медичних сестер 90,9%, спеціалістів 77,0%, іншого персоналу 84,5%. Зайнято 1158,25 ставок, фізичних осіб 981 (без осіб, що знаходяться в декретній відпустці). Коефіцієнт сумісництва за 9 місяців 2012 року склав 1,18.

   

  В лікарні працює 1086 осіб, в т.ч .: лікарів - 221 чол., з них - 38 лікарі-інтерни, молодших спеціалістів з медичною освітою - 437 чол., молодшого медперсоналу - 235 чол., інших - 231 чол. Лікарів пенсійного віку 21,9% (40 чол.), Молодших спеціалістів з медичною освітою, пенсіонерів - 5,5% (24 чол.), Молодих фахівців лікарів - 11,5% (21 чол.), Молодших спеціалістів з медичною освітою молодих спеціалістів - 18,5% (81 чол.).

 

КРУ «Дитяча клінічна лікарня»

 

Відкрита в 1988 році. Надає кваліфікаційну спеціалізовану медичну допомогу дітям Автономної Республіки Крим , є організаційно-методичним центром дитячих лікувально-профілактичних установ Криму та клінічною базою кафедр госпітальної педіатрії та дитячої хірургії Кримського державного медичного університету ім. С.І.Георгієвського.


Лікарня акредитована на вищу категорію в 2007 році і ліцензована на право надання медичної допомоги дітям.


Стаціонарна допомога надається по 24 спеціальностями на 410 ліжках: соматичних - 235, хірургічних - 175.
За рахунок загальної чисельності додатково розгорнуто 21 реанімаційних і 6 діагностичних ліжок.

м. Сімферополь, вул. Титова, 77, 95034
(0652) 27-43-34

s5 logo

twitter
Twitter

twitter
Facebook

twitter
RSS

twitter
YouTube