(0652) 27-43-34
Рейстрація
|

Статті

Дитячий авітаміноз, причини і методи боротьби

avitaminoz Ті чи інші проблеми зі здоров'ям у дітей можуть виникати на тлі вітамінної недостатності.

 

Вітаміни - це біологічно активні речовини, які необхідні кожній людині для підтримки нормальної життєдіяльності. Вітаміни беруть участь в найважливіших фізіологічних процесах. Особливу роль вітаміни грають в дитячому організмі, забезпечуючи постійне зростання і розвиток.  При нестачі вітамінів у дітей виникають ті чи інші порушення як в фізичному, так і розумовому розвитку. На жаль, переважна більшість сучасних дітей харчуються неповноцінною їжею, від чого недоотримують необхідну кількість вітамінів і мікроелементів.

Дитячий карієс

Дитячий карієс - карієс молочних зубів. В останні роки виявляється все частіше і, що саме не приємне, став все частіше проявляється у дітей, яким не виповнилося й двох років. При цьому частота виникнення дитячого карієсу останнім часом різко підвищилася, і практично 80% дітей віком до 4 років обов'язково має хоча б один уражений зуб.

 

Враховуючи це, по-справжньому турботливі батьки обов'язково повинні дізнатися про карієс якомога більше і якомога раніше, щоб мати можливість вчасно помітити і запобігти його розвитку, не допустивши погіршення здоров'я своєї дитини. В цілому, дитячий карієс (карієс молочних зубів) - це хвороба твердих тканин зуба, яка може мати декілька форм і стадій.

Головна

Контакти

Про нас

Поліклініка

Стаціонар

Допоможи дітям

м. Сімферополь, вул. Титова, 77, 95034
(0652) 27-43-34