(0652) 27-43-34
Рейстрація
|

Статті

Настійно рекомендуємо перед використанням будь-яких методик проконсультуватися з лікарем!

На сайті приведені перевірені часом ефективні методи народної та нетрадиційної медицини, рецепти виготовлення рослинного зілля і методи психологічного впливу, зцілюючі молитви, доступні методи лікування найбільш поширених хвороб.

Мета розділу, надати інформаційну допомогу читачам, що бажають вирішити проблеми здоров'я в домашніх умовах, за допомогою природних засобів.  Однак, хотілося б зауважити! Даний розділ не є керівництвом для самолікування! Діагноз захворювання повинен поставити лікар .

Як лікувати збільшені лімфовузли

У нашому організмі багато лімфовузлів, які є частиною лімфатичної системи та захисними бар'єрами, що перешкоджають проникненню хвороботворних мікроорганізмів. Коли збільшуються лімфовузли, треба бити на сполох - десь поблизу оселилася інфекція. Це означає, що лімфатична система швидко зреагувала на небезпеку, показуючи надійність імунітету і опірність хворобам.

Що робити, якщо у Вашої дитини збільшені лімфавузли..

 

 

Лікавальні якості калини.

Поговоримо сьогодні, шановні читачі медичного блогу про калину, її застосування в лікувальних цілях. Оспіваний у піснях і віршах улюблений чагарник - багатостовбурний і розлогий. Осінні яскраво-червоні грона ягід і весняні білосніжні квіткові мережива калини - гідна прикраса наших присадибних ділянок, дач, садів і лісів. 

Калина є пракрасним народним засобом лікування багатьох хвороб. от саме про це, можна почитати в даній статті.

 

Лікування близорукості

У порівнянні з придбаною, вроджена короткозорість зустрічається набагато рідше, але і вона має велике значення в медицині. Короткозорість (міопія) починає розвиватися в ранньому дитячому віці, починаючи з одного року. Якщо короткозорі обоє батьків, в більшості випадків у половини дітей з'являється короткозорість до 18 років.

Для уникнення даної хвороби і методи лікування короткозорості нетрадиційною медициною, читайте в даній статті.

Ефірні олії в боротьбі з нежиттю

5468

Ефірні масла - натуральний лікарський продукт, який допоможе в боротьбі з нежиттю

 

Нежить - це не смертельно, але дуже неприємно! При нежиті ми шморгає носом і постійно сякаємося. Закладений ніс заважає нормально дихати, від частих витирань він червоніє, шкіра крил носа починає лущитися. Все це дратує і заважає, і до того ж не надто естетично. Значить, з нежиттю треба боротися. А якщо використовувати «серйозні» ліки за таким, «не надто серйозним приводом» не хочеться, можна спробувати засоби нетрадиційної медицини, наприклад, взяти на озброєння ефірні масла!

Піхтове масло

pihtove maslo Піхтовое масло - універсальний цілитель. Його використовують для виготовлення фармацевтичних препаратів, в косметології і рецептах народної медицини.

 

Піхтова олія - це ефірна олія, яку одержують з молодих гілок і хвої ялиці (найчастіше, сибірської). Завдяки властивостям, вмістних в ньому речовин, це масло використовується в традиційній і народній медицині як тонізуючий, загальнозміцнюючий, бактерицидного, відхаркувальний і заспокійливий засіб. Широка область застосування дозволяє зробити висновок, що ялицеве масло - універсальний цілитель.

Головна

Контакти

Про нас

Поліклініка

Стаціонар

Допоможи дітям

м. Сімферополь, вул. Титова, 77, 95034
(0652) 27-43-34