(0652) 27-43-34
Рейстрація
|

Статті

Розділ лікарняних новин і оголошень.

Перший Всесвітній день тромбозу

Перший Всесвітній день тромбозу, покликаний підвищити інформованість населення про діагностику та профілактику цього небезпечного захворювання, пройде в Росії 13 жовтня, повідомив на прес-конференції в РІА Новини голова Наукового товариства "Клінічна гемостазіологія", професор Євген Ройтман.

Всесвітній день зору 10 жовтня

Всесвітній день зору (World Sight Day) відзначається щорічно у другий четвер жовтня в рамках реалізації Глобальної програми з боротьби зі сліпотою "Зір 2020: Право на зір" Міжнародного агентства з профілактики сліпоти (International Agency for the Prevention of Blindness, IAPB) і Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

Лікарні подарували апарат штучної вентиляції легень

11вересня 2014р. відділенню анестезіології та інтенсивної терапії КРУ «ДКБ» було подаровано апарат штучної вентиляції легенів.

100-річний ювілей відсвяткує НДІ фізичних методів лікування і медичної кліматології ім. І.М. Сеченова

У Криму 9-10 жовтня 2014 відбудуться урочисті заходи з відзначення 100-річного ювілею з дня заснування Кримського республіканського закладу «Науково-дослідний інститут фізичних методів лікування і медичної кліматології ім. І.М. Сеченова ».

Міністр Вероніка Скворцова відвідала Республіку Крим з робочим візитом

Вероніка Скворцова провела в Сімферополі виїзну нарада з питань медичного забезпечення населення Республіки Крим та м.Севастополя, а також відвідала нашу Республіканську лікарню. В нараді взяли участь керівники департаментів МОЗ Росії та органів управління охороною здоров'я Криму і Севастополя.

Головна

Контакти

Про нас

Поліклініка

Стаціонар

Допоможи дітям

м. Сімферополь, вул. Титова, 77, 95034
(0652) 27-43-34