(0652) 27-43-34
Рейстрація
|

Статті

Як виникає діабетична кома і гіпоглікемія?

Коли розвивається цукровий діабет у дітей, сповільнюється не тільки процес перетворення в глікоген цукру, але також і згоряння в тканинах глюкози. Тому в якості енергетичного матеріалу організму дитини доводиться використовувати жир. Як результат, інтенсивний вихід з жирових депо жирних кислот і вельми активне їх розщеплення, що призводить, у свою чергу, до накопичення в тканинах і крові так званих кетонових тіл, зокрема: ацетону, ацетоуксусной кислоти і бета-оксимасляної.

Дитина з діабетом в школі

Дитина з діабетом в школі: рекомендації батькам і вчителям.

Період "медового місяця" (часткова ремісія) при діабеті 1 типу у дітей

Коли хворий діабетом 1 типу починає отримувати уколи інсуліну, то через кілька діб або тижнів після цього приблизно у 80% пацієнтів стан здоров'я значно поліпшується. Це називається період медового місяця при діабеті.

У вашої дитини виявили діабет, що робити?

Більшість батьків, дітей, яким вперше ставлять діагноз цукровий діабет, переживають шок. Їм важко усвідомлювати, що тепер їх дитині необхідно по кілька разів на день перевіряти цукор крові і робити уколи.

Прояви цукрового діабету

Цукровий діабет 1 типу називають ще діабетом молодих, так як він частіше розвивається в молодому і навіть дитячому віці, однак не виключений і для інших категорій.

Головна

Контакти

Про нас

Поліклініка

Стаціонар

Допоможи дітям

м. Сімферополь, вул. Титова, 77, 95034
(0652) 27-43-34