(0652) 27-43-34
Рейстрація
|

Статті

Всі цікавинки, новини з навколо медичного світу України.

У Харкові СБУ викрила і припинили підпільне виробництво фальсифікованих лікарських засобів.

5346

З контрабандних препаратів з використанням виробничих потужностей харківського фармацевтичного підприємства зловмисники незаконно виготовляли фальсифіковані популярні лікарські засоби - карсил, спазмалгон, кетанов і анаферон, довільно визначали терміни придатності і пакували таблетки під маркуванням іноземних фармацевтичних компаній.Підробки зловмисники планували реалізовувати через аптечну мережу.

 

«Встановлено, що великі партії фальсифікованих на території однієї з країн Північної Азії препаратів та хімічних сумішей незаконно переправлялися на територію України літаками з приховуванням від митного контролю та через міжнародні поштові відправлення під виглядом« побутової хімії ».

 

Згідно з висновком фахівців, підроблені таблетки містили крохмаль, інші наповнювачі, які не дають ніякого медичного ефекту », - повідомили в прес-центрі.

 

Під час обшуків в офісних та складських приміщеннях комерційної структури було вилучено відповідне промислове обладнання, медичні субстанції та 2 тонни готових «лікарських засобів» на загальну суму понад 10 млн. Грн.

 

За даним фактом Головним слідчим управлінням СБ України відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство

В Житомирській області чоловік помер від нападу ос

Прес-служба управління ГСЧС в Житомирській області повідомила, 21 жовтня на пункт зв'язку 22-ї державної пожежно-рятувальної частини селища Володарськ-Волинський з Володарськ-Волинського районної лікарні надійшла інформація про смерть чоловіка, якого вкусила комаха в селищі Нова Борова .

 

Як вдалося з'ясувати співробітникам ГСЧС, напередодні чоловік допомагав своєму товаришеві в гаражі. Несподівано на них налетіли оси і стали жалити. Щоб відбитися від комах, чоловіки вибігли з приміщення на подвір'я.

 

Один з постраждалих отримав два укусу в шию і став втрачати свідомість. Товариш підбіг до нього і зрозумівши, що той не дихає, викликав «швидку допомогу».

 

Медики, які прибули на місце події, констатували смерть потерпілого.

 

Згідно судово-медичній експертизі "причиною смерті 50-річного чоловіка стало отруєння в результаті контакту з осами".

України забезпечить належний медичний супровід під час виборів

З метою належного медичного забезпечення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в.о. Міністра охорони здоров’я України Василь Лазоришинець дав відповідне доручення керівникам регіональних підрозділів з питань охорони здоров’я та закладів охорони здоров’я, що підпорядковані МОЗ України.


Зокрема, медикам доручено забезпечити чергування медичних працівників і бригад екстреної медичної допомоги на виборчих дільницях, виділити чергові заклади охорони здоров’я для надання цілодобової амбулаторної та стаціонарної медичної допомоги кандидатам, виборцям та спостерігачам і створити резерв ліжок у багатопрофільних закладах охорони здоров’я, забезпечити наявність необхідного запасу лікарських засобів та виробів медичних, препаратів крові та її компонентів для надання невідкладної медичної допомоги.


Для реалізації права голосу громадян, які перебувають на стаціонарному лікуванні, доручено провести відповідні організаційні заходи та інформувати МОЗ України про випадки надання невідкладної амбулаторної та стаціонарної медичної допомоги кандидатам, виборцям і спостерігачам та у разі виникнення надзвичайних ситуацій.


Щодо діяльності спеціальних виборчих дільниць, що розташовані на території лікувальних закладів, Василь Лазоришинець надав відповідні доручення щодо виділення приміщень, обладнання, засобів зв’язку, необхідного інвентарю, інших матеріальних цінностей відповідно до вимог чинного законодавства.


В дорученні також наголошено про дотримання порядку видачі медичними установами за зверненнями тимчасово нездатних самостійно пересуватись осіб медичних довідок та надання відповідей на запити дільничних виборчих комісій про підтвердження достовірності виданих медичних довідок.


Прес-служба МОЗ України

Головна

Контакти

Про нас

Поліклініка

Стаціонар

Допоможи дітям

м. Сімферополь, вул. Титова, 77, 95034
(0652) 27-43-34