(0652) 27-43-34
Рейстрація
|

Статті

Алергія - це незвичайна (підвищена) чутливість організму до дії деяких чинників навколишнього середовища (хімічних речовини, мікроорганізмів і продуктів їх життєдіяльності, харчових продуктів).

 

Алергія призводить до розвитку алергічних захворювання.  Початок прикорму, тобто, якщо введення додатково до материнського молока інших продуктів харчування, може викликати у малюка реакцію неприйняття нової їжі.  На жаль 20-30% народжуваних дітей схильні до алергії. Батьки таких дітей повинні починати прикорм з найбільшою обережністю. Однак якщо поступово по одному вводити однокомпонентні (складаються тільки з одного інгредієнта) продукти в раціон дитини, реакцію неприйняття нової їжі можна мінімізувати.

 

Чи входить ваша дитина в групу ризику? 

 

Підвищений ризик виникнення харчової алергії існує у дітей, в сім'ях яких вже були зафіксовані випадки алергії або астми. У медицині це явище називається атопия, або вроджена схильність до алергічних захворювань. Якщо алергією страждав один з батьків, то ризик її розвитку у дитини досягає 37%, якщо хворіли обоє, то ймовірність успадкування алергії зростає до 62%.

 

Симптоми харчової алергії 

 

Харчова алергія може розвиватися дуже швидко. Так при алергії до молока вже через кілька хвилин після його прийому можуть з'явитися блювання, пронос, а дещо пізніше і інші симптоми (кропив'янка, лихоманка) .

 

Найбільш типовий прояв харчової алергії - це кропив'янка . На шкірному покриві з'являються викликають сильний свербіж червоні плями. Спочатку вони виникають в області обличчя і шиї, а потім поширюються по всьому тілу. Такі захворювання, як атопічний дерматит або екзема, носять хронічний характер і характеризуються почервонінням і лущенням шкіри, а також сверблячкою. Вони зазвичай зустрічаються у дітей, в сім'ях яких вже фіксувалися випадки алергії або астми .. 

 

 Більш рідкісною, але загрозливою для життя дитини реакцією на харчову алергію є анафілаксія. При особливо серйозних випадках падіння кров'яного тиску може викликати непритомність, шок і навіть смерть. Анафілаксія є вкрай небезпечною і викликає шок. Вона вимагає негайного втручання лікаря.

 

  Деякі побічні реакції на їжу

 

При годуванні дитини, Вам слід бути виключно уважними, незалежно від того, були у Вашій родині випадки алергії чи ні, так як їжа може викликати й інші побічні реакції: наприклад - непереносимість їжі; - Отруєння; - Відраза до їжі.  На відміну від харчової алергії непереносимість їжі залежить від дози. Вона може бути обумовлена недостатністю деяких ферментів (наприклад, лактози) в травних соках, яка призводить до порушення перетравлення їжі і розладів, схожим на харчову алергію.  Тому дитина, яка страждає непереносимістю лактози (молочного цукру), може випити незначну кількість молока і при цьому розладів шлунково-кишкового тракту не виникне.

 

Якщо ж алергія носить хронічний характер (наприклад, алергія на лактозу), то у дитини може виникнути анафілаксія навіть після того, як він вип'є кілька ковтків все того ж молока. 

 

Як і у випадку алергії, проявів непереносимості можна уникнути, виключивши з їжі інгредієнти, що викликають побічну реакцію. Батькам варто запам'ятати, що дітям алергікам не можна давати алерген ні в яких кількостях. Отруєння, зовні дуже схоже на харчову алергію, викликано бактеріями і домішками в їжі. Симптоми отруєння вкрай подібні для дітей та дорослих. Таку алергію називають інфекційною. 

 

Відраза до їжі зустрічається досить рідко і проявляється, як правило, по відношенню до якихось певних продуктів. В цьому випадку дитина не переносить навіть запаху продукту.  І все-таки прояви харчової алергії, що зачіпають імунну систему, досить рідкісні. Їх відсоток серед загальної кількості випадків побічних реакцій на їжу не перевищує 20.

 

Симптоми, які помилково сприймаються як харчова алергія, зазвичай пов'язані з проблемами травлення або засвоєння їжі.  При покупці продукту для дітей слід дуже уважно читати етикетки з фронтального і зворотного боку.  Якщо на фронтальній стороні етикетки зображений один компонент (наприклад, персик), це не означає, що продукт однокомпонентний і в ньому відсутні інші інгредієнти, такі як сіль, цукор, глютенвміщуючі інгредієнти, крохмаль, рослинні масла, смакові добавки, харчові барвники, консерванти чи хімічні речовини, що використовуються при виробництві продукту.  В цьому випадку буде складно встановити, який саме інгредієнт спровокував небажану реакцію у малюка.

 

Необхідно ретельно відстежувати потенційні алергени, які повинні бути вказані на етикетці.  Так як, харчову алергію найчастіше важко відрізнити від інших побічних реакцій, слід звернутися за консультацією до педіатра або лікаря-алерголога .  Заведіть харчової щоденник малюка, де фіксуйте нові продукти, які даєте своїй дитині, а також уважно стежте за станом його здоров'я після їх прийому.

 

 

 

Як запобігти алергії? 

 

Запобігання та лікування хворих на алергічні хвороби направлено на припинення контакту з виявленим алергеном. Уникнення контакту включає видалення алергену і попередження його дії.  У дітей розвитку алергії сприяє перегодовування; часто харчові алергени викликають у дітей діатези.

 

Якщо у вашій родині вже фіксувалися випадки алергії, ризик розвитку даного захворювання у дитини можна зменшити, виключивши з її раціону коров'яче молоко, соєві продукти, шоколад, суницю, помідори, цитрусові та продукти з пшениці до моменту досягнення віку одного року. 

 

В цьому випадку дітям групи ризику рекомендується починати прикорм з однокомпонентних овочевих пюре і однокомпонентної каші без молока і глютену (білка злакових) не раніше ніж з 6 місяців. Слід робити каші старим бабусиним способом - брати звичайні крупи і готувати їх на воді. 

 

Крім того, будь-який новий продукт повинен вводитися в раціон дитини в кількості не більше 5 мл (мг), переважно в ранкові годування, щоб мати можливість протягом дня оцінити його переносимість (поява шкірних висипань, зміна стільця і т. П.). Якщо після прийому продукту негативної реакції не послідувало, його обсяг можна щодня збільшувати на 10-30 мг протягом 7-10 днів.  Надалі поступово вводяться інші низько алергенні однокомпонентні продукти. При цьому не варто використовувати незбиране коров'яче молоко раніше 1 року життя, яйця - раніше 2 років, рибу і горіхи - раніше 3 років. В цьому випадку з метою корекції білкової частини раціону м'ясне пюре вводиться на 1 місяць раніше рекомендованих термінів.

 

Найпоширеніші харчові алергени

 

Яйця, незбиране коров'яче молоко, пшениця, соя, горіхи, шоколад, суниця, раки, помідори, полуниця, риба, креветки.

 

Відносно безпечні продукти  

 

Гіпоалергенні - гарбуз, кабачок, цвітна капуста, зелене яблуко, слива, груша, рисова каша, індичка.

 

Продукти низького ступеня алергенності  

 

Брокколі, картопля, зелений горошок, персик, банан, ягня, свинина, курка.

 

Чи пройдуть прояви алергії з віком? 

 

Найголовніше, що до 3-4 років харчова алергія сама проходить практично у всіх детей. Цей час просто треба пережити. І раз на півроку переглядати дієту, весь організм перебудовується, змінюється. 

 

Харчова алергія найбільш часто зустрічається у дітей у віці до 2 років. У абсолютної більшості дітей алергія на яйця, молоко та овочі з віком проходить у міру зміцнення імунної системи. Серед дорослих харчовою алергією страждають не більше 2%. 

 

Однак алергія на арахіс, горіхи, рибу і морепродукти, швидше за все, збережеться на все життя. Саме тому краще вводити дані види їжі в раціон дитини тільки після 2 років.

 

Яке існує лікування харчової алергії?  

 

Ви повинні розуміти, що тільки після остаточного підтвердження діагнозу, як харчова алергія, можна призначати лікування.  Для початку необхідно звернутися за допомогою до лікаря. Лікар огляне дитину, проаналізує її і ваш раціон, призначить необхідні аналізи для виявлення харчових алергенів.  Лікування полягає в тому щоб уникати контакту з тими продуктами, які викликають алергію.

 

 Звичайно зробити це досить складно. Адже іноді буває, що майже будь-який продукт може стати причиною виникнення алергічної реакції.  Спочатку складається гіпоалергенна дієта, яка виключає продукти, які вже викликали алергічні реакції у дитини, а також продукти, які найбільш часто приводять до виникнення алергії у більшості дітей.  Вище ми вже перерахували ці продукти.  Всі перераховані вище алергени необхідно повністю виключити з раціону малюка у віці одного-двох років.

 

З плином часу алергія може зникнути. Тому після закінчення двох років пробують потроху вводити в раціон продукт в невеликих кількостях.

 

Така дія незастосовна до морепродуктів і арахісу, бо алергія на дані продукти зберігається протягом усього життя. 

- Якщо з якихось причин відсутня можливість виключити алергенні продукти, наприклад, при алергії на кілька продуктів харчування, так само при частому харчуванні поза домом; або ж при неможливості виявити продукти, через які розвинулася алергія харчова, тоді лікування призначається медикаментозне. 

- Якщо алергія проявляється кропив'янкою, ринітом, кон'юнктивітом або набряком Квінке, то призначаються H1-блокатори. При системних алергічних реакціях призначається адреналін. І тільки при наявності важких алергічних реакцій рекомендуються Кортикостероїди (короткими курсами).

 

 

Головна

Контакти

Про нас

Поліклініка

Стаціонар

Допоможи дітям

м. Сімферополь, вул. Титова, 77, 95034
(0652) 27-43-34