(0652) 27-43-34
Рейстрація
|

Статті

В цей час рівень глюкози в крові може нормалізуватися настільки, що потреба в інсуліні значно знижується або повністю зникає.

 

В період медового місяця цукор в крові може залишатися нормальним без ін'єкцій інсуліну, навіть якщо у хворого змінюється харчування або кількість фізичного навантаження. Як відомо, інсулін в організмі виробляють бета-клітини підшлункової залози. Часткова ремісія діабету 1 типу означає, що деякі з них продовжують функціонувати, т. Е. Вони ще не зруйновані через атак імунної системи.

 

Період медового місяця при діабеті 1 типу має свої особливості у дітей. Чим у більш ранньому віці проявився діабет, тим менше шансів, що після початку лікування настане часткова ремісія. У кожному разі, лікарі суворо попереджають дітей з діабетом та їх батьків, що фаза медового місяця не доводить, що діабет вилікуваний, а є тимчасовою.

 

Звертаємо вашу увагу, що якщо після встановлення діагнозу діабету дитина швидко перейде на низько-вуглеводну дієту, то фаза медового місяця триватиме набагато довше. Вона може розтягнутися на кілька років, а якщо дуже пощастить, то й на все життя.


Інсулін і вуглеводи: правда, яку ви повинні знати;
Кращий спосіб знизити цукор в крові і стабільно підтримувати його в нормі.

Тому що чим менше коливається рівень цукру в крові, тим довше триває часткова ремісія діабету 1 типу. Це вже доведено офіційною медициною. Низько-вуглеводна дієта дуже корисна, щоб підтримувати глюкозу в крові в нормі і зменшити амплітуду її коливань, практично як у здорових людей без діабету. Зрозуміло, що всі ці міркування не стосуються тих випадків, коли діабет 1 типу розпочався у немовляти, який поки ще харчується грудним молоком.

Головна

Контакти

Про нас

Поліклініка

Стаціонар

Допоможи дітям

м. Сімферополь, вул. Титова, 77, 95034
(0652) 27-43-34