Історія лікарні
(0652) 27-43-34
Рейстрація
|

Історія розвитку кримської республіканської установи «Дитяча клінічна лікарня» бере свій початок з 1982р. Коли керівництвом УССР було прийнято рішення про створення в регіоні великого, багатопрофільного лікувального закладу для надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню.

Першим головним лікарем був призначений Іванівський С.В. , В даний час доцент кафедри педіатрії Кримського державного медичного університету ім. С.І. Георгіївського.

З травня 1997р. і по 2014р.  лікарню очолює Астахов А.А. , кандидат медичних наук, заслужений лікар України .

16 червня 2014р. призначений новий головний лікар, Олійник Анатолій .

В січні 1988 року став до ладу перший блок лікарні - педіатричне відділення на 60 ліжок і консультативна поліклініка на 240 відвідувань. Відкриті діагностичні кабінети - рентгенологічний, функціональної діагностики, в подальшому переобладнані в відділення, клініко-діагностична лабораторія.

Через рік стали функціонувати 9 лікувальних відділень, такі як відділення патології новонароджених з другим етапом виходжування недоношених новонароджених, гематологічне, пульмонологічне з алергічними кийками, хірургічне, отоларингологічне, ортопедо-травматологічне, торакальної хірургії, приймально-діагностичне, відділення реанімації.

На повну планову потужність (400 ліжок) лікарня запрацювала з 1990 року.

З метою подальшого вдосконалення екстреної та невідкладної допомоги новонародженим, в 1991 році почало функціонувати відділення реанімації новонароджених з виїзною реанімаційною бригадою.

У наступні роки (1992, 1996, 1997, 1998) були відкриті нефрологичне, кардіоревматологічне, ендоскопічне відділення та відділення гіпербаричної оксигенації.

З 1993 року почала роботу виїзна діагностична бригада з надання консультативної, спеціалізованої допомоги дітям в регіонах Криму.

У 1997 р в лікарні створені відділення АСУ, що дозволяє використовувати сучасні методи обробки статистичної інформації, технічний відділ по ремонту медичного обладнання. Сформувалася чисельність і структура персоналу.

XXI вік - період реструктуризації стаціонару, перепрофілювання ліжок, адаптації ліжкового фонду до запитів сучасного рівня охорони здоров'я, потреб лікувально-профілактичних установ республіки.

Інтенсивно розвивалися онкогематологія, спеціалізована, в тому числі реанімаційна допомога новонародженим, відкрито офтальмологічне, неврологічне відділення, розгорнуті ендокринологічні, нейрохірургічні, онкологічні ліжка, ліжка щелепно-лицьової хірургії, виділені ліжка денного перебування в кардіоревматологічний, офтальмологічному, отоларингологічному, онкогематологічному відділеннях. Останні п'ять років можна охарактеризувати як роки інтенсивного переоснащення лікарні медичним, господарським обладнанням, підвищення інтенсивності роботи всіх медичних служб.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Guests Online

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі

Головна

Контакти

Про нас

Поліклініка

Стаціонар

Допоможи дітям

м. Сімферополь, вул. Титова, 77, 95034
(0652) 27-43-34

s5 logo

twitter
Twitter

twitter
Facebook

twitter
RSS

twitter
YouTube