Ендоскопічне відділення
(0652) 27-43-34
Рейстрація
|

У відділенні проводяться діагностичні та лікувальні фиброгастродуоденоскопии, фіброколоноскопії, бронхоскопії, бронхографії, лапароскопії, видалення сторонніх тіл з верхнього та нижнього відділів шлунково-кишкового тракту і бронхолегеневої системи у дітей, починаючи з періоду новонародженості.

Протягом багатьох років є крупним спеціалізованим відділенням для надання екстреної та консультативної допомоги дітям з Сімферополя і всього Криму. Впроваджена в клінічну практику і широко використовується фіброезофагогастродуоденоскопія для діагностики вад розвитку.

Розроблено ендоскопічні критерії захворювань у новонароджених, вродженого пилоростеноза та інших вад розвитку. Триватимуть вивчення можливостей гастроскопії в лікуванні дітей на перших днях життя і гіпертрофічним пілоростенозом.

В ендоскопічному відділенні  проводяться дослідження стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки, біопсія слизової.

 Розроблені та впроваджені в клінічну практику методи рентгеноендоскопічної гідробаллоноділатаціі у хворих зі структурами стравоходу різної етіології та ахалазії кардії, також ендоскопічні критерії визначення глибини ураження стінки стравоходу при хімічних опіках.

Успішно використовуються інтраопераційні ендоскопічні втручання. Поряд з лікувальною роботою у відділенні ведеться наукова та навчальна методична робота.  

Дослідження проводяться натщесерце, напередодні ввечері приймається легка вечеря. При собі мати рушник або пелюшку і змінне взуття. 

Наявне обладнання: 

  • 2 гастроскопи,
  • 2 фібробронхоскопи,
  • лапароскоп,
  • колоноскоп.

Головна

Контакти

Про нас

Поліклініка

Стаціонар

Допоможи дітям

м. Сімферополь, вул. Титова, 77, 95034
(0652) 27-43-34