Рентгенологічне відділення
(0652) 27-43-34
Рейстрація
|

У відділенні виконуються рентгенологічні дослідження як загального, так і спеціального призначення, у тому числі з використанням контрастних речовин.

Дослідження проводяться на апараті РУМ-20-М з ПРЗ (ЕОП), що дозволяє отримати більш чітке зображення на екрані, зменшити час експозиції і, таким чином, зменшити променеве навантаження на дитячий організм.

Рентгенівські знімки є найбільш старим методом візуальних діагностичних перевірок, який використовується протягом більше ста років, і з цієї причини, відомим є також під назвою «звичайний» або «конвенціональний» знімок. Незважаючи на це, рентген все ще є одним з найбільш поширених видів обстеження в педіатричній практиці.

В підрозділі  рентгенодіагностики виконуються всі види рентгенівських знімків, включаючи:

  • знімки грудної клітки,
  • черевної порожнини,
  • черепа,
  • хребта
  • всіх областей опорно-рухової системи.

Комп'ютерна томографія (КТ) являє собою неінвазивний і безболісний метод медичного обстеження, сприяючий діагностиці, а згодом і лікуванню широкого спектру захворювань. Комп'ютерна томографія поєднує рентгенівську установку і комп'ютер для отримання зображень внутрішніх органів у вигляді т. Н. "зрізів". Одержувані зображення можуть розглядатися як безпосередньо на екрані комп'ютера, так і у вигляді слайдів. Даний вид обстеження дозволяє отримати детальні зображення всіх тканин організму і є більш точним і інформативним, ніж звичайний рентгенівський знімок.

Головна

Контакти

Про нас

Поліклініка

Стаціонар

Допоможи дітям

м. Сімферополь, вул. Титова, 77, 95034
(0652) 27-43-34