Відділення функціональної діагностики
(0652) 27-43-34
Рейстрація
|

Функціональна діагностика - це галузь медицини, яка займається діагностикою захворювань органів і систем організму та оцінкою їх функціональних можливостей за допомогою інструментальних методів дослідження. Всі використовувані методи безпечні і високоінформативні.

Сучасна функціональна діагностика відрізняється кількісними оцінками ступеня порушень функцій, оцінкою функціональних резервів, виявленням патофізіологічних механізмів порушень, виявленням доклінічних порушень, прогнозуванням розвитку порушень функцій і захворювання в цілому.

Дослідження, що проводяться фахівцями нашого відділення, допоможуть Вам визначити резерви організму Вашої дитини і його працездатність. У своїй роботі ми використовуємо всі сучасні методи дослідження функції серцево-судинної і дихальної систем, а також електричної активності головного мозку.

Високий професіоналізм персоналу відділення забезпечить  швидке і якісне обстеження за такими методиками:

Серцево-судинна система:електрокардіографія ЕКГ - це реєстрація електричної активності серця.

Метод є найдоступнішим високоінформативним методом дослідження серця, широко застосовується в амбулаторній практиці і вдома, в т.ч. з профілактичною метою, входить в клінічний мінімум обстеження пацієнтів стаціонару.

 Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ.  Метод абсолютно нешкідливий, не має протипоказань, не вимагає спеціальної підготовки.

Добове моніторування артеріального тиску. Метод дослідження, що дозволяє зареєструвати і оцінити добову динаміку артеріального тиску в звичних для пацієнта умовах роботи і відпочинку. За допомогою цієї методики можна підібрати індивідуальну антигіпертензивну терапію з урахуванням добового коливання артеріального тиску.

Проба з дозованим фізичним навантаженням (тредміл-тести) Тредмил-тест - полягає в проведенні електрокардіографічного дослідження під час фізичного навантаження на спеціальній біговій доріжці - тредмиле.

 Ультразвукове дослідження серця (ехокардіографія) Метод, що дозволяє оцінити будову і функцію серця. Широко застосовується при обстеженні пацієнтів з підозрою на захворювання серця. Виявлення ускладнень при іншій терапевтичній і хірургічній патології. За частотою практичного застосування метод ехокардіографії поступається тільки лише методу ЕКГ.

Черезстравохідна ехокардіографія (ЧПЕхоКГ) Забезпечує прекрасну візуалізацію серця, т.к. відсутня перешкода ультразвуковому променю з боку легень, кісткової і м'язової тканини, застосовується як альтернатива трансторакальной ЕхоКГ для вирішення діагностичних завдань при ендокардиті, розшаруванні аорти, джерела тромбоемболій при мерехтінні, тріпотіння передсердь, вроджених вадах серця, оцінки ускладнень протезування клапанів, діагностику дефектів перегородок.

Ультразвукове дослідження судин (з колірним картированням кровотоку) Дозволяє діагностувати ураження артерій кінцівок, шиї та голови. За допомогою методу проводиться дослідження товщини стінок судин, дослідження швидкості кровотоку в артеріях.  

Органи дихання: Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) з оцінкою трахеобронхиальной прохідності. Є важливим, простим і безпечним методом діагностики функціонального стану дихальної системи у хворих з захворюваннях легенів і профілактичних оглядах здорових.

Головний мозок: Електроенцефалографія (ЕЕГ) Один з основних методів тестування центральної нервової системи. Використання комп'ютерної обробки дозволяє не тільки діагностувати пароксизмальную активність і грубі зміни у функції мозку, а й визначити розташування вогнища патологічної активності при епілепсії, виявляти початкові зміни функції мозку і точно визначити область ураження головного мозку.

Доплерографія судин головного мозку (Транскраніальна доплерографія) Ультразвуковий метод дослідження кровообігу в магістральних артеріях головного мозку.

І це далеко не всі методи функціональної діагностики, які представлені в нашій клініці.

Сучасна комп'ютерна апаратура дозволяє виконати дослідження на найвищому діагностичному рівні:

  • провести автоматичну обробку інформації,
  • визначити широкий ряд показників і сформувати графічне зображення одержуваних параметрів.

Пройшовши функціональні методи дослідження наші пацієнти отримують на руки висновок та, за необхідності, рекомендацію звернутися до лікаря - фахівця.

Методи функціональної діагностики не мають протипоказань до призначення, порівняно прості у виконанні, а головне володіють достатньою точністю і об'єктивністю результатів. Не варто забувати, що своєчасна і правильна діагностика - основа успішного лікування.

Головна

Контакти

Про нас

Поліклініка

Стаціонар

Допоможи дітям

м. Сімферополь, вул. Титова, 77, 95034
(0652) 27-43-34