Фізіотерапія
(0652) 27-43-34
Рейстрація
|

Фізіотерапія - область медицини, яка вивчає вплив на організм людини природних і штучно створюваних фізичних факторів з метою лікування, реабілітації та профілактичною метою. Фізичні фактори діляться на натуральні (клімат, мінеральні води, соляні шахти, грязелікування) і штучні (лазерний вплив, магнітне, ультразвукове, електричне, світлове та інші види впливів).

Фізіотерапія - найважливіша складова традиційного терапевтичного лікування. Методи лікування, які застосовують у фізіотерапії, досить фізіологічні і, безсумнівно, при правильному виборі процедури, дотримання правильної методики проведення, дуже ефективні.

Фізіотерапевтичні процедури можуть застосовуватися самостійно, як основний метод лікування. (Найчастіше таке спостерігається при реабілітації після травм.) Частіше фізіотерапія є частиною комплексного лікування, поряд із застосуванням медикаментів та іншими рекомендаціями фахівців: терапевтів, гінекологів, урологів, невропатологів, отоларингологів, травматологів та ін.  

У нашій клініці фізіотерапія представлена наступними методами:

Лазеротерапія. Це один з найсучасніших і ефективних процедур в фізіотерапії. Суть методу у впливі на живу тканину спрямованого лазерного потоку. Під впливом світлового пучка в організмі відбувається активізація різних біохімічних процесів. Під впливом лазерної терапії розширюються капіляри, відбувається поліпшення мікроциркуляції крові, прискорення процесів загоєння, відновлення функції ураженої ділянки.

Лазерна терапія позитивно впливає на будь-які ділянки запалення в організмі: підсилює лимфоотток, покращує кровопостачання, знеболює, стимулює імунітет, має антимікробну ефектом.

Процедура лазеротерапії незамінна при таких патологіях як:

 • артрити,
 • артрози,
 • остеохондрози,
 • трофічні виразки,
 • рани;
 • запальні захворювання органів малого таза:
 • спаєчная хвороба;
 • хронічні пієлонефрити;
 • захворювання ЛОР-органів:
 • гайморити, риніти, тонзиліти;
 • хронічні та гострі бронхіти, пневмонії тощо

Лазеротерапія, як і інші методи фізіотерапії, сприяє скороченню медикаментозного лікування, запобігає перехід гострого процесу в хронічний, за кілька сеансів дозволяє відчути пацієнту значне поліпшення стану.  

Магнітотерапія. Цей метод грунтується на впливі магнітного поля на клітини організму, які можуть приймати електромагнітні сигнали. Основні ефекти цієї процедури знеболювальну, протизапальну та виражену протинабрякову дію. Лікувальний вплив магнітотерапії вельми ефективно при гострих і хронічних запальних захворюваннях дихальної системи, ЛОР-органів, органів травлення, при різних запальних захворюваннях суглобів, що супроводжуються вираженою набряклістю, скутістю і больовими синдромами, реабілітації після травм різного ступеня тяжкості, переломів кісток, тривалого носіння гіпсової пов'язки і т.д.  

УФО (ультрафіолетове опромінення) - це фізіотерапія впливом світлового потоку на шкіру або слизові оболонки. Механізм лікувальної дії заснований на протизапальну, бактерицидну і противірусному ефекті. Впливаючи видимим світлом, можна добитися значної санації порожнини зіва носа, що надзвичайно важливо під час вагітності, при підготовці до пологів, при запальних захворювання слизової зіву і носа як гострих, так і хронічних (риніти, гайморити, тонзиліти, фарингіти і т.д. ), при лікуванні ГРВІ. УФО може бути також використано при лікуванні гнійних ран. Лікувальний ефект буде викликаний за рахунок санації, зменшення набряку тканин і стимулюючого, загоює.  

Електролікування: гальванічний струм, електрофорез, фонофорез.  

Лікарський електрофорез. Це складний фізіотерапевтичний метод. В його основі дію постійного струму на організм і введення за допомогою нього різних лікарських речовин.

Головна

Контакти

Про нас

Поліклініка

Стаціонар

Допоможи дітям

м. Сімферополь, вул. Титова, 77, 95034
(0652) 27-43-34