Хірургія
(0652) 27-43-34
Рейстрація
|

Розрахованоn відділення на 60 ліжок, з них 30 хірургічних (15 - планових, 15 - гнійних), 15 - урологічних, 5 - торакальних, 10 - стоматологічних.

Відділення надає цілодобову екстрену хірургічну допомогу дітям Криму, а також всі види планового хірургічного лікування, в тому числі реконструктивного.

Відділення надає планову та екстрену хірургічну допомогу жителям м.Симферополя и АРК. 

У відділенні виконуються всі види дитячих загальнохірургічних операцій на черевній порожнині, а також ендовідеоскопіческіе - лапароскопічна холецистектомія, оперативні втручання на жовчних шляхах з мінідоступу, операції на магістральних артеріальних і венозних судинах, проводиться лікування проктологічних захворювань (геморою, анальних тріщин, копчикових ходів і ін.) із застосуванням сучасного інструментарію і технологій.

Виконуються онкологічні операції при ускладненому перебігу захворювання. Відділення є міським центром надання медичної допомоги хворим з шлунково-кишковими кровотечами, механічної жовтухою, політравмою, панкреонекроз.

Сучасні технології та комфортабельні умови, в тому числі в палатах підвищеної комфортабельності, роблять лікування у відділенні приємним, нетривалим і ефективним.

Широко застосовуються сучасні методи обстеження: фіброгастроскопія, комп'ютерна томографія, МРТ, ультразвукове обстеження органів черевної порожнини і судин, лапароскопія, цілодобові лабораторні обстеження, рентгенологічні обстеження, радіоізотопні дослідження.

 

Головна

Контакти

Про нас

Поліклініка

Стаціонар

Допоможи дітям

м. Сімферополь, вул. Титова, 77, 95034
(0652) 27-43-34