Педіатрія
(0652) 27-43-34
Рейстрація
|

Відділення педіатрії створено з моменту заснування лікарні, для надання допомоги дітям раннього віку (від 1 місяця до 1 року) з вродженими і спадковими захворюваннями, з метою уточнення діагнозу у дітей з затяжним, рецидивуючим і хронічним перебігом хвороби.

В організовані імунологічні ліжечка для надання допомоги дітям з ознаками імунологічної недостатності і вакцинації хворих із загрозою розвитку поствакцинальних реакцій та ускладнень.

Завідуючою відділенням є Левченко Галина Дмитрівна, лікар вищої категорії, в 2009 г нагороджена почесною грамотою Міністерства охорони здоров'я України, лікар відділення Мещерякова Марія Дмітріевна- клінічний ординатор кафедри удосконалення лікарів, а також доцент кафедри педіатрії з курсом дитячих інфекційних хвороб ДУ «Кримський державний медичний університет ім.С.І. Георгіївського »Моцарь В.В. Консультантом відділення є доцент кафедри педіатрії з курсом дитячих інфекційних хвороб ДУ «Кримський державний медичний університет ім.С.І. Георгіївського »Нікітіна Н.В. В штаті відділення працюють висококваліфіковані сестри медичні: з вищою категорією -Старший сестра медична бакалавр Вторушин Е.А., а також три сестри медичні зі стажем роботи понад 15 років, з першою категорією - 1 сестра медична, з другої категорій - три сестри медичні, молоді фахівці - 6 сестер медичних - випускники медичних коледжів.

Відділення розраховане на 20 ліжок, розміщених в 11 боксах, в кожному з яких розташовані санітарні вузли та ванні кімнати, виходи на прогулянкові веранди. Боксовані палати розраховані на 2 хворих. Один бокс є обсерваційним для ізоляції хворих з лихоманкою неясної етіології і хворих, які потребують проведення інтенсивної терапії. Також у складі мається бокс для дітей без батьківської опіки, обладнаний неонатальної ліжечком, трьома функціональними ліжечками для дітей до двох років. В деяких палатах проведена стаціонарна подача кисню. У відділенні використовуються сучасні методи обстеження імунологічної недостатності та групи торч-інфекцій.

Лікувальна та діагностична програма здійснюється згідно порядку встановленого Міністерством Охорони здоров'я України. Постійно співробітниками відділення проводиться робота з мамами за програмою «Школа матерів», де проводиться санітарно-просвітницька робота з підтримки грудного вигодовування, здорового способу життя матері і дитини. На території відділення знаходиться кімната зберігання молочного харчування для пацієнтів всієї лікарні у віці до одного року, що перебувають на штучному вигодовуванні. Співробітники педіатричного відділення в своїх завданнях дотримуються пріорітета- Здоров'я дітей! - Здоров'я нації !!!

Головна

Контакти

Про нас

Поліклініка

Стаціонар

Допоможи дітям

м. Сімферополь, вул. Титова, 77, 95034
(0652) 27-43-34