Офтальмологія
(0652) 27-43-34
Рейстрація
|

Офтальмологічне мікрохірургічне відділення розраховане на 25 ліжок, в якому щорічно отримують лікування понад 1600 дітей.

Основний напрямок діяльності - хірургічне лікування дітей із захворюваннями очей.

За рік проводиться більше 900 екстрених і планових операцій при вродженої та інших видах катаракти, глаукомі, відшарування сітківки, косоокості, непрохідності, вроджених вадах і травматичних пошкодженнях слізних шляхів, проникаючих пораненнях глаза.

Виконується кератопластика , склеропластіка, операції на склоподібному тілі, реконструктивні операції після травм. Застосовуються новітні сучасні методики при виправленні косоокості - підготовка і проведення операції виправлення косоокості у дітей з дитячим церебральним паралічем, виправлення косоокості з використанням малих операційних розрізів. Операції проводяться під операційним мікроскопом з використанням мікрохірургічної техніки. Освоєна методика огляду та діагностики ретинопатії у недоношених дітей.

У 2011 році ретинопатія виявлена у 95 дітей періоду новонародженості, що дозволило в 16 випадках провести своєчасне оперативне лікування та уникнути розвитку сліпоти.

Головна

Контакти

Про нас

Поліклініка

Стаціонар

Допоможи дітям

м. Сімферополь, вул. Титова, 77, 95034
(0652) 27-43-34