Анестезіологія з ліжками інтенсивної терапії
(0652) 27-43-34
Рейстрація
|

Відділення розраховане на 6 реанімаційних ліжок для дітей від 29 днів до 18 років.

Надає невідкладну і планову анестезіологічну допомогу дітям, проводить інтенсивну терапію при загрозливих для життя станах, а також заходи з детоксикації при отруєннях різної етіології, апробацію та впровадження нових методів знеболення та інтенсивної терапії у дітей в регіонах АРК.

За рік на реанімаційної ліжку отримують лікування понад 500 хворих, з яких 28%, - діти першого року життя. Середня кількість анестезій в рік складає до 5000, з яких понад 30% екстрених. Летальність на реанімаційної ліжку впродовж 2011 року на рівні 6,75%.

Відділення має мінімально необхідну кількість респіраторів і наркозних апаратів для проведення анестезіологічної допомоги та коштів для протезування функцій зовнішнього дихання: апаратами ШВЛ, шприцевими дозаторами, пульсоксиметрами і кардіореспіраторнимі моніторами. Відділення має реанімобіль з необхідним обладнанням для транспортування хворих з різних регіонів Криму.

Основні завдання персоналу відділення анестезіології: 

  • Визначає найбільш оптимальний метод анестезії, передопераційну підготовку, проводить загальну і регіональну анестезію при операціях, діагностичних і лікувальних процедурах.
  • Проводить інтенсивне спостереження за станом хворих в післяопераційному періоді до відновлення свідомості, дихання та стабілізації кровообігу.
  • Проводить за показаннями реанімацію та подальшу інтенсивну терапію в інших відділеннях лікарні.
  • Проводить лікування хворих в палатах інтенсивної терапії спільно з лікарями суміжних спеціальностей.
  • Лікарський персонал відділення консультує лікарів інших відділень з питань практичної анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії.
  • Середній та молодший медперсонал відділення забезпечує належне виконання лікарських призначень, а також комплекс заходів по загальному догляду за хворими.

Головна

Контакти

Про нас

Поліклініка

Стаціонар

Допоможи дітям

м. Сімферополь, вул. Титова, 77, 95034
(0652) 27-43-34