Анестезіологія та інтенсивна терапія новонароджених
(0652) 27-43-34
Рейстрація
|

Відділення розраховане на 15 ліжок, і є регіональним відділенням, куди щорічно госпіталізуються до 500 новонароджених з різною вагою тіла з наслідками перинатальної асфіксії, вродженими вадами розвитку, респіраторними станами та іншою патологією.

Виїзний неонаталогіческой реанімаційної бригадою госпіталізується 85% хворих.

Всі місця оснащені найсучаснішим обладнанням: 14 інкубаторів, 9 респіраторів, 5 кардіомоніторів з можливістю вимірювання артеріального тиску і сатурації кисню, 4 пульсоксиметра, 20 шприцевих насосів, газоаналізатор.

Діти цілодобово під наглядом медичних сестер і лікарів неонатологів-реаніматологів відділення. Батьки отримують повну інформацію про стан новонародженого, тактиці його лікування, особливості захворювання.

Відділення надає багатопрофільну планову та екстрену, анестезіологічну і реанімаційну допомогу дитячому населенню до 18 років.  

У відділенні надається допомога, важким хворим соматичного профілю, різними хірургічними патологіями, гематоонкологічними захворюваннями.  Відділення оснащене сучасними наркозно-дихальними, дихальними апаратами. 

Для контролю за життєво-важливими функціями пацієнта, використовується система добового моніторування, що включає мережу прікроватних моніторів, які контролюють наступні параметри: електрокардіограму, чи не инвазивное вимір артеріального тиску, термометрію, частота серцевого скорочення, вимір концентрації вуглекислого газу (капнографії), сатурація. Всі параметри прікроватних моніторів виводяться на центральну станцію. Це дозволяє черговому реаніматологу, фіксувати найменші зміни в стані хворого і проводити своєчасну корекцію порушень.  

Всі лікарі мають досвід проведення ШВЛ, в різних режимах, катетеризацій центральних вен, пункції і катетеризації спинномозкового і епідуральногопростору, проведення різних видів анестезий; каудальной анестезії дітям від 1 г до 6 років, з 2008 року в відділенні анестезіології-реанімації, застосовується інгаляційна анестезія з використанням севорана, ізофлурану, що дозволяє проводити анестезії, з використанням методики низкопоточной вентиляції, а також успішно застосовується, оптико-волоконна діагностично-санаційна бронхоскопія, при важких пневмоніях у дітей.  

Сучасне фармакологічне забезпечення дає можливість проводити хворим активну антибактеріальну, протизапальну, дезінтоксикаційну терапії, застосовувати кровозамінники. Тісний контакт з експрес-лабораторією дозволяє в екстрених випадках миттєво визначити зрушення в лабораторних даних. Все це призводить до якнайшвидшого одужання хворого і як наслідок скорочення термінів перебування в клініці.

Головна

Контакти

Про нас

Поліклініка

Стаціонар

Допоможи дітям

м. Сімферополь, вул. Титова, 77, 95034
(0652) 27-43-34

s5 logo

twitter
Twitter

twitter
Facebook

twitter
RSS

twitter
YouTube